2014-2015 ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI TARİH BÖLÜMÜ FİNAL ve BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

D. KODU

DERSİN ADI

SINIFI

DERS YÜRÜTÜCÜSÜ

Final Sınavı

Bütünleme Sınavı

Sınav Salonu

Tarihi

Saati

Tarihi

Saati

TAR116

TARİH METODOLOJİSİ II

1-NÖ

Yrd. Doç. Dr. Şerif DEMİR

18.5.2015

09:00-10:30

6.6.2015

09:00-10:30

A-08,A-09

TÜR102

Türk Dili II

1-NÖ

Doç. Dr. Hüseyin YAŞAR

20.5.2015

10:00-11:30

2.6.2015

09:00-10:00

A-08,A-09

YAD102

YABANCI DİL II

1-NÖ

Okt. Fatih GÖKMEN

21.5.2015

09.00-10.30

4.6.2015

09:00-10:00

A-08,A-09

TAR106

İSLAM TARİHİ II

1-NÖ

Yrd. Doç. Dr. Abdulnasır YİNER

21.5.2015

13:00-14:30

4.6.2015

13:00-14:30

A-08,A-09

TAR104

ORTA ASYA TÜRK TARİHİ II

1-NÖ

Doç. Dr. Gülnisa AYNAKUL

22.5.2015

09:00-10:30

1.6.2015

09:00-10:30

A-08,A-09

TAR110

İLKÇAĞ TARİHİ II

1-NÖ

Doç. Dr. Beşir MUSTAFAYEV

22.5.2015

13:00-14:30

5.6.2015

10:30-12:00

A-08,A-09

TAR108

BÜYÜK SELÇUKLU TARİHİ II

1-NÖ

Doç. Dr. Gülnisa AYNAKUL

25.5.2015

09:00-10:30

2.6.2015

09:00-10:00

A-08,A-09

TAR112

OSMANLICA II

1-NÖ

Yrd. Doç. Dr. Abdulnasır YİNER

26.5.2015

13:00-14:30

3.6.2015

09:00-10:00

A-08,A-09

TAR114

İLK MÜSLÜMAN TÜRK D.T. II

1-NÖ

Doç. Dr. Gülnisa AYNAKUL

26.5.2015

09:00-10:30

5.6.2015

14:30-16:00

A-08,A-09

TAR102

Atatürk İlk. İnk. Tarihi II

1-NÖ

Yrd. Doç. Dr. Uğur DEMLİKOĞLU

27.5.2015

10:30-12:00

1.6.2015

13:00-14:30

A-08,A-09

TAR118

TARİHİ TİCARET YOLLARI

1-NÖ

Doç. Dr. Beşir MUSTAFAYEV

28.5.2015

10:30-12:00

3.6.2015

14:30-16:00

A-08,A-09

TAR116

TARİH METODOLOJİSİ II

1-İÖ

Yrd. Doç. Dr. Şerif DEMİR

18.5.2015

09:00-10:30

6.6.2015

09:00-10:30

A-05,A-06

TÜR102

Türk Dili II

1-İÖ

Doç. Dr. Hüseyin YAŞAR

20.5.2015

10:00-11:30

2.6.2015

09:00-10:00

A-05,A-06

YAD102

YABANCI DİL II

1-İÖ

Okt. Fatih GÖKMEN

21.5.2015

09.00-10.30

4.6.2015

09:00-10:00

A-05,A-06

TAR106

İSLAM TARİHİ II

1-İÖ

Yrd. Doç. Dr. Abdulnasır YİNER

21.5.2015

13:00-14:30

4.6.2015

13:00-14:30

A-05,A-06

TAR104

ORTA ASYA TÜRK TARİHİ II

1-İÖ

Doç. Dr. Gülnisa AYNAKUL

22.5.2015

09:00-10:30

1.6.2015

09:00-10:30

A-05,A-06

TAR110

İLKÇAĞ TARİHİ II

1-İÖ

Doç. Dr. Beşir MUSTAFAYEV

22.5.2015

13:00-14:30

5.6.2015

10:30-12:00

A-05,A-06

TAR108

BÜYÜK SELÇUKLU TARİHİ II

1-İÖ

Doç. Dr. Gülnisa AYNAKUL

25.5.2015

09:00-10:30

2.6.2015

09:00-10:30

A-05,A-06

TAR112

OSMANLICA II

1-İÖ

Yrd. Doç. Dr. Abdulnasır YİNER

26.5.2015

13:00-14:30

3.6.2015

09:00-10:30

A-05,A-06

TAR114

İLK MÜSLÜMAN TÜRK D.T. II

1-İÖ

Doç. Dr. Gülnisa AYNAKUL

26.5.2015

09:00-10:30

5.6.2015

14:30-16:00

A-05,A-06

TAR102

Atatürk İlk. İnk. Tarihi II

1-İÖ

Yrd. Doç. Dr. Uğur DEMLİKOĞLU

27.5.2015

10:30-12:00

1.6.2015

13:00-14:30

A-05,A-06

TAR118

TARİHİ TİCARET YOLLARI

1-İÖ

Doç. Dr. Beşir MUSTAFAYEV

28.5.2015

10:30-12:00

3.6.2015

14:30-16:00

A-05,A-06

TAR206

Türkiye Selçuklu Tarihi II

2-NÖ

Doç. Dr. Gülnisa AYNAKUL

18.5.2015

10:30-12:00

1.6.2015

10:30-11:30

A-08,A-09

TAR218

Tarih Felsefesi-II

2-NÖ

Yrd. Doç. Dr. Şerif DEMİR

20.5.2015

14:30-16:00

2.6.2015

10:30-11:30

A-08,A-09

TAR214

Türk Kültür Tarihi-II

2-NÖ

Doç. Dr. Gülnisa AYNAKUL

20.5.2015

13:00-14:30

5.6.2015

09:00-10:30

A-08,A-09

TAR222

Beylikler Tarihi

2-NÖ

Yrd. Doç. Dr. Uğur DEMLİKOĞLU

21.5.2015

10:30-12:00

4.6.2015

10:30-11:30

A-08,A-09

TAR208

Osmanlı Tarihi-II

2-NÖ

Yrd. Doç. Dr. Uğur DEMLİKOĞLU

22.5.2015

10:30-12:00

5.6.2015

13:00-14:30

A-08,A-09

TAR220

Sos. Bil. Bilgisayar Kullanımı-II

2-NÖ

Yrd. Doç. Dr. Abdulnasır YİNER

25.5.2015

10:30-12:00

6.6.2015

10:30-11:30

A-08,A-09

TAR216

Osmanlı Paleografyası-II

2-NÖ

Yrd. Doç. Dr. Abdulnasır YİNER

26.5.2015

10:30-12:00

2.6.2015

13:00-14:30

A-08,A-09

TAR210

Avrupa Tarihi-II

2-NÖ

Doç. Dr. Beşir MUSTAFAYEV

27.5.2015

09:00-10:30

1.6.2015

14:30-16:00

A-08,A-09

TAR212

Türk-İslam Düşünce Tarihi-II

2-NÖ

Yrg.Doç.Dr. Fadıl AYĞAN

28.5.2015

09:00-10:30

4.6.2015

14:30-16:00

A-08,A-09

TAR204

Yakın Doğu Türk Devletleri Tarihi

2-NÖ

Yrd. Doç. Dr. Uğur DEMLİKOĞLU

29.5.2015

09:00-10:30

3.6.2015

13:00-14:30

A-08,A-09

TAR224

Moğol Tarihi-II

2-NÖ

Doç. Dr. Gülnisa AYNAKUL

25.5.2015

13:30-14:30

3.6.2015

09:00-10:30

A-08,A-09

.
www.siirt.edu.tr © 2013, Siirt Üniversitesi  Bilgi İşlem Daire Başkanlığı.

Adres: Güres Caddesi 56100 Siirt/Türkiye
Telefon: +90 (484) 223 12 24 - 223 17 39 Fax: +90 (484) 223 19 98
 E-Posta: siu@siirt.edu.tr
Web:
www.siirt.edu.tr